Mahallelinin korkulu rüyası oldu! "Çamaşır suyunu maskesinin içine döküp, çekiyor"

İstanbul Pendik'te evsiz bir kadın, Kavakpınar Mahallesi sakinlerinin korkulu rüyası oldu. Vatandaşlar, Rus uyruklu olduğu düşünülen kadının çevreye rahatsızlık verdiğini söyledi. Bir mahalle sakini, "Çamaşır suyunu maskesinin içine döküyor, çekiyor." diye konuştu.İstanbul'un Pendik ilçesi Kavakpınar Mahallesi'nde yaklaşık 6 aydır sokakta yaşayan kadın, valizleriyle banklarda uyuyor.Geçimini para dilenerek sağlayan kadının Rus uyruklu olduğu düşünülüyor. Bireysel ihtiyaçlarını sokakta gideren kadından mahalle sakinleri şikayetçi oldu. Mahalle sakinleri, çamaşır suyu gibi kimyasal temizlik malzemeleri koklayan kadından çocukların korktuğunu söyledi.Mahalleli Mehmet Eren, "Kimse gelip sahip çıkmıyor. Burada sokakta yaşıyor. İnsanlardan para istiyor, dilencilik yapıyor. Çevreye rahatsızlık veriyor." dedi.İhsan Kılıç ise "Polislere, belediyeye telefon açtık, geldiler. Buradan gitmiyor. Herhalde çifte vatandaşlığı var tahminine göre. Gidip geliyor, buraları kirletiyor. Bir şey de diyemiyoruz. Buralara komple diş macunu döküyor. Çamaşır suyunu maskesinin içine döküyor, çekiyor. Milletten yemek istiyor, para istiyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz." diye konuştu.

Temmuz 10, 2024 - 14:00
Mahallelinin korkulu rüyası oldu! "Çamaşır suyunu maskesinin içine döküp, çekiyor"
Mahallelinin korkulu rüyası oldu!

İstanbul Pendik'te evsiz bir kadın, Kavakpınar Mahallesi sakinlerinin korkulu rüyası oldu. Vatandaşlar, Rus uyruklu olduğu düşünülen kadının çevreye rahatsızlık verdiğini söyledi. Bir mahalle sakini, "Çamaşır suyunu maskesinin içine döküyor, çekiyor." diye konuştu.

İstanbul'un Pendik ilçesi Kavakpınar Mahallesi'nde yaklaşık 6 aydır sokakta yaşayan kadın, valizleriyle banklarda uyuyor.
Geçimini para dilenerek sağlayan kadının Rus uyruklu olduğu düşünülüyor. Bireysel ihtiyaçlarını sokakta gideren kadından mahalle sakinleri şikayetçi oldu. Mahalle sakinleri, çamaşır suyu gibi kimyasal temizlik malzemeleri koklayan kadından çocukların korktuğunu söyledi.
Mahalleli Mehmet Eren, "Kimse gelip sahip çıkmıyor. Burada sokakta yaşıyor. İnsanlardan para istiyor, dilencilik yapıyor. Çevreye rahatsızlık veriyor." dedi.
İhsan Kılıç ise "Polislere, belediyeye telefon açtık, geldiler. Buradan gitmiyor. Herhalde çifte vatandaşlığı var tahminine göre. Gidip geliyor, buraları kirletiyor. Bir şey de diyemiyoruz. Buralara komple diş macunu döküyor. Çamaşır suyunu maskesinin içine döküyor, çekiyor. Milletten yemek istiyor, para istiyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz." diye konuştu.