Silahlı saldırının arasında kalıp hayatını kaybetti

İstanbul Bağcılar'da sokakta bekleyen gruba düzenlenen silahlı saldırıda kaldırımda yürüyen bir kişi vurularak hayatını kaybetti. Sokakta bazı ev ve iş yerlerine kurşun isabet etti.Yıldıztepe Mahallesi'nde bir sokağa otomobille gelen 4 kişi araçtan inerek sokağın köşesinde bekleyen gruba peş peşe silahla ateş etmeye başladı.Grup, silahlı saldırıda ara sokaklara koşarak kaçarken saldırganlar da olayın ardından geldikleri otomobille binerek uzaklaştı.Silahlı saldırı anında evine gitmek için kaldırımda yürüyen 44 yaşındaki Rafet Ünsal sırtından vurularak yere yığıldı.Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Rafet Ünsal, olay yerindeki müdahalenin ardından ambulansla hastaneye götürüldü.Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Rafet Ünsal hayatını kaybetti.Polis ekipleri olay yerinde bazı ev ve iş yerlerine de kurşun isabet ettiğini belirledi.Sokakta bir süre çalışma yapan ekipler, silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.Sokakta esnaf olan Murat Şahinkaya, "Burada birisini vurdular, hasım falan değildi. Normal bir vatandaştı. Kendisi esnaftı, çalışıyordu oda. Birileri rastgele ateş ede ede geliyor. Kişi vuruldu, öldü. Devletin bu konuda daha sıkı önlem alması gerekiyor. Herkes eline silah alıp adam vurursa adam kalmaz. Bende vurulabilirdim, arkadaşım da vurulabilirdi. Adam ateş ede ede geliyor. Çoluk çocuğumuz var burada. Vurulan kişinin saldırı olayıyla alakası yok. Mermi isabet ediyor ve adam ölüyor. Herkes tedirgin." dedi.

Temmuz 10, 2024 - 14:00
Silahlı saldırının arasında kalıp hayatını kaybetti
Silahlı saldırının arasında kalıp hayatını kaybetti

İstanbul Bağcılar'da sokakta bekleyen gruba düzenlenen silahlı saldırıda kaldırımda yürüyen bir kişi vurularak hayatını kaybetti. Sokakta bazı ev ve iş yerlerine kurşun isabet etti.

Yıldıztepe Mahallesi'nde bir sokağa otomobille gelen 4 kişi araçtan inerek sokağın köşesinde bekleyen gruba peş peşe silahla ateş etmeye başladı.
Grup, silahlı saldırıda ara sokaklara koşarak kaçarken saldırganlar da olayın ardından geldikleri otomobille binerek uzaklaştı.
Silahlı saldırı anında evine gitmek için kaldırımda yürüyen 44 yaşındaki Rafet Ünsal sırtından vurularak yere yığıldı.
Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Rafet Ünsal, olay yerindeki müdahalenin ardından ambulansla hastaneye götürüldü.
Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Rafet Ünsal hayatını kaybetti.
Polis ekipleri olay yerinde bazı ev ve iş yerlerine de kurşun isabet ettiğini belirledi.
Sokakta bir süre çalışma yapan ekipler, silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
Sokakta esnaf olan Murat Şahinkaya, "Burada birisini vurdular, hasım falan değildi. Normal bir vatandaştı. Kendisi esnaftı, çalışıyordu oda. Birileri rastgele ateş ede ede geliyor. Kişi vuruldu, öldü. Devletin bu konuda daha sıkı önlem alması gerekiyor. Herkes eline silah alıp adam vurursa adam kalmaz. Bende vurulabilirdim, arkadaşım da vurulabilirdi. Adam ateş ede ede geliyor. Çoluk çocuğumuz var burada. Vurulan kişinin saldırı olayıyla alakası yok. Mermi isabet ediyor ve adam ölüyor. Herkes tedirgin." dedi.